Welkom op de website van Pure Paardenvoeding & Advies!
Mogelijk is dit een van de eerste pagina’s van de site die je bezoekt, omdat je op zoek bent naar advies en wellicht ook een stukje bevestiging of je het goed doet?
Ik help je graag op weg met ‘tips en tricks’ over hoe jij je paard of pony het beste kunt voeren.
Ik kijk daarbij niet alleen naar je paard/pony en diens behoeften, maar ook naar de leefomstandigheden van je paard. Veel paarden staan in pension en dan heb je als eigenaar niet alles voor het zeggen. Dat is niet altijd makkelijk, gelukkig heb ik inmiddels veel ervaring in hoe we daar omheen kunnen denken. Zo kom ik in samenspraak met jou als eigenaar altijd wel tot een passende, (financieel) haalbare oplossing. Jij kent, tenslotte, je paard/pony het allerbeste!
Kennismaking:
Voor een eerste kennismaking met mij zou je dit filmpje kunnen bekijken.
Hoe kun je me het beste bereiken voor advies?
1. Door een email te sturen naar advies@purepaardenvoeding.nl.
Wat ik wil weten leg ik hieronder uit – ‘Hoe komt een advies tot stand?’
Ik doe mijn best om binnen een week bij je terug te komen met een advies. Door grote drukte kan het langer duren. Aarzel dan vooral niet om aan de bel te trekken: ik zie ook soms wat over het hoofd. 😉
2. Door gebruik te maken van de chat functie van mijn website: zo kan ik je direct helpen keuzes te maken als je bijvoorbeeld twijfelt tussen twee producten.
3. Door te bellen naar 06-49676909. Een belafspraak maken werkt nog beter.
Hoe komt een advies tot stand?
Ik wil eerst graag weten wat er speelt, hoe je paard is gehuisvest, wat er wordt gevoerd en hoeveel gram/kg, wat voor werk je met je paard doet enzovoorts. Afhankelijk van je vragen, kan ik snel antwoorden of niet. Soms moet ik er ook even over nadenken of dingen uitzoeken. Vaak hou ik ook ruggespraak met mensen met veel verstand van paarden, gewassen en voedingsstoffen. Een van die mensen is Idhuna Barelds. Idhuna is niet alleen een ervaren ruiter, maar is ook afgestudeerd biologe en ethologe met als specialisatie paarden en hun gedrag.
Ik begin altijd met het samenstellen van wat ik denk dat een goed basisrantsoen is voor jouw paard. Ik heb in de loop der jaren gezien dat je alleen al daarmee zoveel kunt bijdragen aan meer gezondheid, een beter welzijn, meer welbevinden bij je paard. En dat wil ik steeds meer gaan uitdragen.
En dat hoeft echt niet zo moeilijk te zijn, ik neem je bij de hand en begeleid je in het maken van je keuzes.
Ik kijk naar wat jij nu voert, wat je stal voert – je hoeft tenslotte geen dief van je eigen portemonnaie te zijn – soms hoef je veel minder het roer om te gooien dan jij wellicht dacht. En soms moet het roer echt om, om jouw paard zo goed mogelijk te helpen.
Want dat is mijn missie: een gezonder, blijer paard en daarmee ook een veel blijere eigenaa
Fijne dag en dank voor je bezoek.
Astrid
Solar, het boegbeeld van Pure Paardenvoeding & Advies.
© 2018 PURE PAARDENVOEDING | Privacyverklaring | Leveringsvoorwaarden | Algemene Voorwaarden